Ipoteka Bank OTP Group yangi “Alfraganus” bank xizmatlari markazini ishga tushirdi — qulaylik va innovatsiyalar endi oldingidan ham yaqin!
Nashr etilgan: 4 avgust, 2025
Yaqinda Toshkentda, yangi savdo markazining yuragida Ipoteka Bank OTP Group tomonidan “Alfraganus” bank xizmatlari markazi xizmatlari yo’lga qo’yildi. Bu oddiy ofis ochilishi emas, balki zamonaviy dizayn va Ipoteka Bank OTP Groupning korporativ uslubida yaratilgan qulay va ishonchli texnologiyalar orqali mijozlarga g‘amxo‘rlik qilishning yangi uslubidir.
Yangi markazning har bir elementi nozik o‘ylangan zamonaviy interyer, qulay zonalash, yuqori texnologik xizmatlarni o’z ichiga olib, moliyaviy amaliyotlarni sodda va xavfsiz bajarishga moslashtirilgan. “Alfraganus” savdo markazidagi qulay joylashuvi hudud aholisi va tadbirkorlar uchun qiyinchiliklarsiz shaxsiylashtirilgan xizmatlardan foydalanish imkoniyatini yaratadi. Bu esa tashrif buyuruvchilarga vaqtni tejash hamda xarid va tadbirkorlik faoliyati uchun qulay sharoitlar taqdim etadi.
Ipoteka Bank OTP Group Filiallar tarmog‘i direktsiyasi direktori Farhod Inoyatovning so‘zlariga ko‘ra, «Biz nafaqat tarmog‘imizni kengaytirmayapmiz, balki bank bilan mijozlar o‘rtasida qulay va texnologik muhitga asoslangan ko‘prik qurmoqdamiz. Yangi bank xizmatlari markazimiz — moliyaviy masalalar oson va tez hal bo’ladigan, har bir mijoz o‘zini muhim va tinglangan his qiladigan makon sanaladi”.
“Alfraganus” bank xizmatlari markazining ochilishi har bir mijoz uchun — xoh yakka shaxs bo‘lsin, xoh kichik biznes egasi — Ipoteka Bank OTP Group o‘zining Yevropa standartlariga mos, ammo mahalliy ehtiyojlarga moslashgan bank bo‘lish maqsadini yana bir bor tasdiqlaydi—Yangi ofis — ishonchni mustahkamlash va uzoq muddatli munosabatlar yaratishdagi yana bir qadamdir.
Yangi darajadagi bank xizmatlarini baholash uchun barchani quyidagi manzilga taklif qilamiz: Mirobod tumani, Qushko’prik ko‘chasi, 30-uy.

Ipoteka Bank OTP Group Opens New “Alfraganus” Banking Services Center — Bringing Comfort and Innovation Closer to You
Posted by: 4 august, 2025
A new “Alfraganus” Banking Services Center has opened in the heart of the new shopping complex in Tashkent — introducing a fresh approach to banking services from Ipoteka Bank OTP Group. This is not just the opening of another branch; it is an invitation to a world where technology meets personalized care for every client, and where the modern design in OTP Group’s corporate style creates an atmosphere of comfort and trust.
The new center is a space where every detail has been carefully considered: from convenient zoning and stylish interiors to high-tech services that make financial operations simple and secure. Conveniently located within the “Alfraganus” shopping complex, it opens doors for local residents and entrepreneurs seeking personalized service without unnecessary hassle.
According to Farhod Inoyatov, Director of the Branch Network Directorate at Ipoteka Bank OTP Group, “We are not just expanding our network. We are building bridges between the bank and people, creating a comfortable and technologically advanced environment for every client. Our new Banking Services Center is a place where financial matters are handled quickly and easily, and where every visitor feels important and heard.”
With the opening of the “Alfraganus” Banking Services Center, Ipoteka Bank OTP Group reaffirms its commitment to being an accessible European-standard bank with a local focus — attuned to the needs of every client, whether an individual or a small business. This new office marks another step toward strengthening trust and building long-term relationships.