Yangi kredit foizlarimiz bilan tanishing
Bugungi kunda aholining bank kreditlariga boʼlgan talablaridan kelib chiqib, jismoniy hamda yuridik shaxslarga ajratiladigan kreditlar mexanizmlarini takomillashtirish, kredit va mikroqarzlarning shartlarini Oʼzbekiston Respublikasi bank-moliya bozori konʼyunkturasidan kelib chiqqan holda belgilash hozirda mamlakatimiz banklari oldida turgan dolzarb vazifalaridan biri hisoblanadi.
Shunga muvofiq, Ipoteka-bank АTIB mijozlarini yanada qoʼllab quvvatlash hamda ularga qulayliklar yaratish, bank mijozlar bazasini yanada koʼpaytirish maqsadida Ipoteka-bank tizimida 2020 yil uchun moʼljallangan foiz siyosatining yangi tahriri 2020 yil 3 fevraldan kuchga kirishini maʼlum qilamiz.

Ознакомьтесь с новыми процентными ставками по кредитам
В настоящее время одной из актуальных задач, стоящих перед банками, является совершенствование механизмов выделяемых кредитов физическим и юридическим лицам, исходя из потребностей населения в банковских кредитах, определение условий кредита и микрозайма исходя из конъюнктуры банковско-финансового рынка Республики Узбекистан.
В соответствии с этим сообщаем, что в целях дальнейшей поддержки клиентов и создания удобств для них, еще большего увеличения клиентской базы АКИБ Ипотека-банка процентная политика на 2020 год в системе Ипотека-банка вступает в силу с 3 февраля 2020 года.