Ipoteka-bank: Iqtidorli talabalar uchun yangi imkoniyatlar
Zamon bilan hamnafas ravishda kuchli, tashabbuskor va bilimli kadrlarni tayyorlash bugungi kunning dolzarb vazifalaridan biri hisoblanadi. Shu oʼrinda, ularni amaliyot bilan uygʼunlikda amaliy koʼnikmalarini oshirish sohada muvaffaqqiyatga erishishning asosiy omillaridan hisoblanadi. Xususan, Ipoteka-bankda ham yoshlarni moliya-bank sohalarida faoliyat yuritishlari uchun keng imkoniyatlar yaratish boʼyicha tizimli ishlar olib borilmoqda.
Bugun "Ipoteka-bank" АTIB Bosh ofisida Boshqaruv Raisi E.Inomjonov va yurtimizning nufuzli oliygohlarining informatsion texnologiyalar va bank-moliya yoʼnalishlarida tahsil olayotgan iqtidorli talabalari ishtirokida davra suhbati boʼlib oʼtdi.
Suhbat davomida yoshlarga bankimizning mamlakat iqtisodiy taraqqiyotiga qo'shayotgan beqiyos hissasi, shuningdek bank-moliya bozoridagi yutuqlari haqida maʼlumot berib o'tildi.
Kelgusida bank sohasiga qiziqadigan, yangicha fikrlaydigan, zamonaviy va qulay talab, takliflariga ega yosh kadrlar soha sifatini oshishiga oʼz xizmatlarini qoʼshishlariga ishonamiz.

Ипотека-банк: Новые возможности для талантливых студентов
Подготовка сильных, предприимчивых и знающих свое дело кадров – одна из актуальных задач современности. На данный момент совершенствование своих практических навыков в гармонии с практикой является одним из основных факторов успеха в этой области. В частности, Ипотека-банк ведет системную работу по созданию широких возможностей для работы молодежи в финансово-банковской сфере.
Сегодня в головном офисе АКИБ «Ипотека-банк» состоялся круглый стол с участием Председателя Правления Элёра Иномжонова и талантливых студентов престижных вузов нашей страны, изучающих информационные технологии, банковское дело и финансы.
В ходе интервью молодые люди были проинформированы о несравненном вкладе нашего банка в экономическое развитие страны, а также о его достижениях на банковско-финансовом рынке.
Мы верим, что в будущем молодые кадры, заинтересованные в банковской сфере, мыслящие по-новому, имеющие современные и удобные требования и предложения, будут вносить свой вклад в повышение качества банковской отрасли.