"Ipoteka-bank" ATIB Ish haqi loyihalarining VIP kartalari Uzcard uchun naqd pul yechib olish boʻyicha limit
11.05.2026
1627
2026-yil 29 aprel sanasida avval xabar berganimizdek, Ipoteka-bank OTP Group tomonidan 2026-yil 11-maydan boshlab ish haqi loyihasi doirasidagi VIP Uzcard kartalari uchun naqd pul yechish bo‘yicha oyiga 50 mln so‘m miqdorida limit joriy etilgan edi.
Ma’lum qilamizki, ushbu limit bankning amaldagi tariflariga muvaffaqiyatli tatbiq etildi va hozirda qo‘llanilmoqda. Mazkur o‘zgarish naqd pul aylanmasini optimallashtirish maqsadida amalga oshirilgan.

Лимит на снятия наличных средств для VIP-карт Uzcard в рамках зарплатных проектов АКИБ "Ipoteka-bank"
11.05.2026
1577
Как ранее уведомляли вас 29.04.2026 года, Ipoteka-bank OTP Group сообщает, что с мая 2026 года для VIP-карт Uzcard в рамках зарплатного проекта установлен ежемесячный лимит на снятие наличных денежных средств в размере 50 млн сумов.
Сообщаем, что данный лимит успешно внедрён и применяется согласно действующим тарифам банка. Изменение введено в целях оптимизации наличного оборота.
Если у вас возникнут вопросы, вы можете обратиться в контакт-центр по телефону (78) 150-89-13 или в отделения банка — мы всегда рады помочь.