Mijozlar - yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlar uchun standart tariflarida o‘zgarishlar
287
2026-yil 1-iyuldan boshlab yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlarning hisobvaraqlariga naqd pul mablag‘larini kiritishda, yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlar uchun standart tariflari doirasida kirim qilinayotgan naqd pul summasining 0,5% miqdorida komissiya joriy qilinayotganligini ma’lum qilamiz.
Naqd pul mablag‘larini muntazam ravishda kiritib boradigan mijozlar uchun, debet aylanmalari hamda naqd pul mablag’larini kiritishga belgilangan limitlar doirasida imtiyozli shartlar bilan Tarif paketlarini taklif etamiz.
Amaldagi Tarif paketlari bilan tanishib chiqishingizni va biznesingiz uchun manfaatli tarif paketini tanlashingizni tavsiya qilamiz. Tarif paketlar bo’yicha maslahat olish va ulanish uchun xizmat ko’rsatilayotgan filial/BXMga murojaat qilishingiz mumkin.

Изменения в Стандартных тарифах для клиентов - юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
Сообщаем, что с 01 июля 2026 года при внесении наличных денежных средств на расчетные счета юридических лиц и индивидуальных предпринимателей в рамках стандартных тарифов расчетно-кассового обслуживания будет взиматься комиссия в размере 0,5% от суммы операции.
Для клиентов, регулярно осуществляющих внесение наличных денежных средств, Банк предлагает Тарифные пакеты, предусматривающие льготные условия по дебетовому обороту и операциям внесения наличных в пределах установленных лимитов.
Рекомендуем ознакомиться с действующими Тарифными пакетами и подобрать наиболее подходящий вариант обслуживания. Получить консультацию и оформить подключение можно в обслуживающем отделении Банка.