Mijozlar - yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlar uchun standart tariflarida o‘zgarishlar
287
2026-yil 1-iyuldan boshlab yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlarning hisobvaraqlariga naqd pul mablag‘larini kiritishda, yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlar uchun standart tariflari doirasida kirim qilinayotgan naqd pul summasining 0,5% miqdorida komissiya joriy qilinayotganligini ma’lum qilamiz.
Naqd pul mablag‘larini muntazam ravishda kiritib boradigan mijozlar uchun, debet aylanmalari hamda naqd pul mablag’larini kiritishga belgilangan limitlar doirasida imtiyozli shartlar bilan Tarif paketlarini taklif etamiz.
Amaldagi Tarif paketlari bilan tanishib chiqishingizni va biznesingiz uchun manfaatli tarif paketini tanlashingizni tavsiya qilamiz. Tarif paketlar bo’yicha maslahat olish va ulanish uchun xizmat ko’rsatilayotgan filial/BXMga murojaat qilishingiz mumkin.

Changes to Standard Tariffs for Corporate Clients and Individual Entrepreneurs
Please be informed that effective 1 July 2026, a commission fee of 0.5% of the transaction amount will be charged for cash deposits made to the settlement accounts of legal entities and individual entrepreneurs under the Bank’s standard cash management service tariffs.
For clients who regularly make cash deposits, the Bank offers Tariff Packages that provide preferential terms for debit turnover and cash deposit transactions within the established limits.
We encourage you to review the available Tariff Packages and select the service option that best suits your business needs. For consultation and assistance with package enrollment, please contact your servicing Bank branch.