Ipoteka bank OTP Group rasmiy saytining bosh sahifasida O‘zbekiston Mustaqilligining 35 yilligiga bag‘ishlangan bayramona vizual elementlar namoyon bo‘ldi. Davlat bayrog‘i ranglaridagi tasmalar, bug‘doy va paxta timsollari bank mahsulotlariga bag‘ishlangan illyustratsiyalar bilan uyg‘unlashib, bayramona muhit yaratdi.
Yangi bezak Mustaqillik bayramining o‘ziga xos muhitini aks ettirib, sayt dizaynini yanada boyitgan. Shu bilan birga, foydalanuvchilar o’zlariga kerakli mahsulotlar haqida ma’lumot olish va bankning raqamli xizmatlaridan foydalanish imkoniyatiga ega.
Ipoteka bank OTP Group rasmiy sayti 2026-yil aprel oyida to‘liq yangilangan. Shundan buyon bank saytni muntazam takomillashtirib bormoqda: saytdan foydalanish jarayonlarini yanada soddalashtirmoqda, shuningdek, mahsulotlar haqidagi foydali ma’lumotlarni kengaytirish orqali mobil ilova, internet-banking va Ipoteka Business xizmatlariga o‘tish yo‘lini qisqartirmoqda.
Ipoteka bank OTP Group mijozlarga kerakli ma’lumotlarni tezkor topish va bank xizmatlaridan onlayn foydalanishni yanada qulaylashtirish maqsadida sayt hamda raqamli xizmatlarini rivojlantirishda davom etadi. Asosiy maqsad esa mijozlarga tez, tushunarli va ortiqcha qadamlarsiz xizmat ko‘rsatishdan iborat.

На главной странице официального сайта Ipoteka bank OTP Group появились праздничные визуальные элементы, посвящённые 35-летию Независимости Узбекистана. Ленты в цветах государственного флага, колосья и хлопок дополнили иллюстрации банковских карт, автокредитов и вкладов.
Новое оформление передаёт атмосферу одного из главных праздников страны и дополняет современный дизайн сайта. Клиенты могут быстро найти нужный продукт, ознакомиться с его условиями и перейти к цифровым сервисам банка.
Официальный сайт Ipoteka bank OTP Group был полностью обновлён в апреле 2026 года. С тех пор банк продолжает его совершенствовать: делает навигацию проще, добавляет больше полезной информации о продуктах и сокращает путь к мобильному приложению, интернет-банкингу и сервису Ipoteka Business.
Ipoteka bank OTP Group продолжает улучшать сайт и цифровые сервисы, чтобы клиентам было удобно находить нужную информацию и решать банковские вопросы онлайн — быстро, понятно и без лишних шагов.