Ipoteka bank OTP Group va Webster universiteti ta’lim va rivojlanish imkoniyatlarini kengaytirmoqda
Ipoteka bank OTP Group’da kuchli mutaxassislarni shakllantirish sifatli ta’limdan boshlanishiga ishonadi. Shu bois bank mamlakatning yetakchi universitetlari bilan hamkorlikni izchil kengaytirib bormoqda. Toshkent shahridagi Vebster universiteti bilan yo‘lga qo‘yilgan sheriklik bu boradagi navbatdagi qadam bo‘ldi.
Tegishli memorandum Ipoteka bank OTP Group nomidan Chief HR Officer Venera Erzina va Webster universiteti nomidan Qabul, marketing va biznesni rivojlantirish bo‘limlari direktorining o‘rinbosari Mirjalol Mirsobitov tomonidan imzolandi.
Kelishuv ta’lim va amaliyot o‘rtasidagi aloqani mustahkamlashga qaratilgan qo‘shma tashabbuslarni amalga oshirishni ko‘zda tutadi. Bunday hamkorlik talabalarga zamonaviy mehnat bozori talablarini yaxshiroq tushunish, real biznes jarayonlari bilan tanishish hamda moliya sohasidagi faoliyat haqida tasavvurga ega bo‘lish imkonini beradi.
Ipoteka bank OTP Group uchun uzluksiz ta’lim va professional rivojlanish nafaqat tashqi faoliyat yo‘nalishi, balki korporativ madaniyatning muhim qismidir. Avvalroq bankda «O‘z maoshingizni oshiring» dasturi amalga oshirilgan bo‘lib, u xodimlarga o‘quv kurslarini muvaffaqiyatli yakunlagani uchun ish haqiga qo‘shimcha ustama olish imkoniyatini yaratgan.
Agar siz talaba bo‘lsangiz va Ipoteka bank OTP Group jamoasining bir qismiga aylanishni, amaliy ish tajribasiga ega bo‘lishni hamda bank sohasini ichidan o‘rganishni istasangiz, Career Path stajirovka dasturiga ariza topshiring.

Ipoteka bank OTP Group и Университет Webster расширяют возможности для образования и развития
В Ipoteka bank OTP Group убеждены, что развитие сильных специалистов начинается с качественного образования. Именно поэтому банк последовательно расширяет сотрудничество с ведущими университетами страны. Очередным шагом в этом направлении стало партнерство с Вебстерским университетом в Ташкенте.
Соответствующий меморандум подписали Chief HR Officer Ipoteka bank OTP Group Венера Ерзина и Миржалол Мирсобитов,Заместитель директора отделов приема студентов, маркетинга и развития бизнеса.
Соглашение предусматривает реализацию совместных инициатив, направленных на укрепление связи между образованием и практикой. Такое взаимодействие позволит студентам лучше понимать требования современного рынка труда, знакомиться с реальными бизнес-процессами и получать представление о работе в финансовом секторе.
Для Ipoteka bank OTP Group непрерывное обучение и профессиональное развитие являются не только внешним направлением работы, но и частью корпоративной культуры. Ранее в банке была реализована программа «Повысь свою зарплату», которая позволяла сотрудникам получать надбавку к заработной плате за прохождение обучающих курсов.
Если вы студент и хотите стать частью команды Ipoteka bank OTP Group, получить практический опыт работы и познакомиться с банковской отраслью изнутри, оставьте заявку на программу стажировок Career Path.