Toshkentdagi Inxa universitetida navbatdagi "Karyera kuni" boʼlib oʼtmoqda
Аnʼanalarga sodiq qolgan holda, bugun Toshkent shahridagi eng yirik tashkilotlar qatorida Ipoteka-bank ham Inxa universitetida tashkil etilgan va keng miqyosda oʼtkazilayotgan "Karyera kuni"da ishtirok etmoqda.
Bankimiz mas'ul xodimlari Universitet talabalarini bank faoliyati bilan yaqindan tanishtirib, shu vaqtning oʼzida ular bilan amaliyot oʼtash hamda ishga qabul qilish maqsadida suhbat olib borishmoqda.
Inxa universiteti rahbariyati tomonidan tashkillashtirilgan mazkur tadbir bankimiz ravnaqi uchun xizmat qilajak yuqori salohiyatli yoshlarga mayoq sifatida xizmat qilmoqda desak mubolagʼa boʼlmaydi.

В Ташкентском университете Инха проходит очередной «День карьеры»
По сложившийся традиции, сегодня совместно с другими крупными организацями Ташкента, "Ипотека-банк" принимает участие в масштабном «Дне карьеры», организованном в Университете Инха.
Сотрудники банка ознакамливают студентов университета с деятельностью нашего банка, заодно проводят с ними собеседования для прохождения практики и трудоустройства.
Не будет преувеличением сказать, что это мероприятие, организованное руководством Университета Инха, послужит маяком для перспективной молодежи, в свою очередь которая послужит в будущем развитию нашего банка.