“Woman in bussines СА” dasturi doirasida navbatdagi qoʼshma loyiha Mehnat filialida Shayxontohur va Chilonzor filiallari mijozlari uchun
09.11.2023
425
«Ipoteka bank» АTIB hamda Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki bilan hamkorlikda amalga oshirilayotgan “Woman in bussines CА” dasturi doirasida joriy yilning 9 noyabr kuni Mehnat filialida Shayxontohur va Chilonzor filiali mijozlari ishtirokida “Zamonaviy biznesni yuritish yoʼllari” mavzusida seminar-trening boʼlib oʼtdi.

В Мехнатском филиале был осуществлен совместный проект в рамках программы “Woman in business СА” для клиентов Шахантахурского и Чиланзарского филиалов
09.11.2023
357
В рамках программы «Woman in Business СA» 9 ноября в Мехнатском филиале АКИБ "Ипотека-банк" прошел семинар-тренинг на тему «Способы ведения современного бизнеса» для клиентов Шайхантохурского и Чиланзарского филиалов.