“Ipoteka-bank” ATIB kichik biznes subyektlari uchun  “Woman in bussines СА” dasturi doirasida infosessiya o`tkazdi.
17.03.2023
“Ipoteka-bank” ATIB kichik biznes subyektlari uchun “Woman in bussines СА” dasturi doirasida infosessiya o`tkazdi.
312
Joriy yilning 16 mart kuni “Ipoteka-bank” ATIB hamda “BILLZ” kompaniyasi mutahassislari bilan hamkorlikda infosessiya o`tkazildi. Ushbu infosessiya Yunusobod, Mirobod, Mehnat va Toshkent Shahar filiallarining chakana faoliyat bilan shug`ullanuvchi kichik biznes subyektlari uchun bo`lib o`tdi.
Qanday qilib BILLZ kompaniyasi yordamida mijozlarga oid ma`lumotlarini to`plash mumkinligi va ularning sodiqligini oshirish mavzusidagi infosessiya ishtirokchilarda oʼzgacha qiziqish uygʼotib, faollikni oshirdi.
“Ipoteka-bank” АTIB hamda “BILZZ” kompaniyasi bilan hamkorlikda hududlarda o`tkazilayotgan infossesiyalarimizda ishtirok etishingizni kutib qolamiz.

АКИБ «Ипотека-банк» провел информационную сессию для субъектов предпринимательства в рамках программы “Woman in bussines СА”
16 марта состоялась информационная сессия совместно со специалистами компании “BILZZ” и АКИБ «Ипотека-банка». Данная информационная сессия была проведена для субъектов малого предпринимательства, осуществляющих розничную деятельность Юнусабадского, Мирабадского, Мехнатского и Ташкентского филиалов.
Информационная сессия о том, как собирать данные о клиентах и повышать их лояльность с помощью компании “BILZZ”, вызвала особый интерес и повышенную активность участников.
Мы с нетерпением ждём вашего участия в наших региональных инфосессиях, организованных в сотрудничестве с “BILZZ”.