Ipoteka bank OTP Group O‘zbekiston Respublikasi Markaziy bankining Tadbircore.uz raqamli moliyaviy platformasini rivojlantirish bo‘yicha tashabbusini qo‘llab-quvvatlaydi. Mazkur platforma tadbirkorlar uchun moliyalashtirishga erishish jarayonini yanada sodda va qulay qiladi.
Platforma orqali tadbirkorlar kredit olish uchun birgina ariza topshirib, O‘zbekistonning tijorat banklaridan kelgan takliflarni, jumladan, Ipoteka bank OTP Group’ning qulay kredit yechimlarini qabul qilish va o‘zaro taqqoslash imkoniga ega bo’lishadi.
Tadbirkorlarga har bir bankka alohida murojaat qilish talab etilmaydi. Tadbircore.uz platformasi barcha mavjud kredit shartlarini bir joyda ko‘rib chiqish, ularni taqqoslash hamda biznesni yo‘lga qo‘yish, rivojlantirish yoki kengaytirish uchun eng maqbul moliyalashtirish yechimini tanlash imkonini beradi.
Ipoteka bank OTP Group’ning mazkur platformadagi ishtiroki bankning kredit mahsulotlarini tadbirkorlar uchun yanada qulay va ochiq qiladi hamda biznesni moliyalashtirish bo‘yicha mos yechimlarni tezroq topishga xizmat qiladi.
Ariza topshirish va Ipoteka bank OTP Group’ning kredit takliflari bilan tanishish uchun Tadbircore.uz platformasidan foydalaning.

Одна заявка — предложения банков: Ipoteka bank OTP Group поддерживает Tadbircore.uz
Ipoteka bank OTP Group поддерживает инициативу Центрального банка Республики Узбекистан по развитию цифровой финансовой платформы Tadbircore.uz, которая упрощает предпринимателям доступ к финансированию.
На платформе предприниматели могут подать единую заявку на кредит и сравнить предложения коммерческих банков Узбекистана, в том числе выгодные кредитные решения от Ipoteka bank OTP Group.
Предпринимателю не нужно отдельно обращаться в разные банки: Tadbircore.uz позволяет изучить доступные условия в одном месте и выбрать подходящий вариант для запуска, развития или расширения бизнеса.
Участие Ipoteka bank OTP Group в платформе делает кредитные продукты банка доступнее для предпринимателей и помогает быстрее находить подходящие решения для финансирования бизнеса.
Подать заявку и ознакомиться с предложениями Ipoteka bank OTP Group можно на платформе Tadbircore.uz.