Ipoteka bank OTP Group O‘zbekiston Respublikasi Markaziy bankining Tadbircore.uz raqamli moliyaviy platformasini rivojlantirish bo‘yicha tashabbusini qo‘llab-quvvatlaydi. Mazkur platforma tadbirkorlar uchun moliyalashtirishga erishish jarayonini yanada sodda va qulay qiladi.
Platforma orqali tadbirkorlar kredit olish uchun birgina ariza topshirib, O‘zbekistonning tijorat banklaridan kelgan takliflarni, jumladan, Ipoteka bank OTP Group’ning qulay kredit yechimlarini qabul qilish va o‘zaro taqqoslash imkoniga ega bo’lishadi.
Tadbirkorlarga har bir bankka alohida murojaat qilish talab etilmaydi. Tadbircore.uz platformasi barcha mavjud kredit shartlarini bir joyda ko‘rib chiqish, ularni taqqoslash hamda biznesni yo‘lga qo‘yish, rivojlantirish yoki kengaytirish uchun eng maqbul moliyalashtirish yechimini tanlash imkonini beradi.
Ipoteka bank OTP Group’ning mazkur platformadagi ishtiroki bankning kredit mahsulotlarini tadbirkorlar uchun yanada qulay va ochiq qiladi hamda biznesni moliyalashtirish bo‘yicha mos yechimlarni tezroq topishga xizmat qiladi.
Ariza topshirish va Ipoteka bank OTP Group’ning kredit takliflari bilan tanishish uchun Tadbircore.uz platformasidan foydalaning.

Ipoteka bank OTP Group supports the initiative of the Central Bank of the Republic of Uzbekistan to develop Tadbircore.uz, a digital financial platform designed to simplify access to financing for entrepreneurs.
The platform allows entrepreneurs to submit a single loan application and compare offers from commercial banks in Uzbekistan, including attractive financing solutions from Ipoteka bank OTP Group.
Entrepreneurs no longer need to approach different banks separately. Tadbircore.uz allows them to review available terms in one place and choose a suitable option to launch, develop, or expand their business.
Ipoteka bank OTP Group’s participation in the platform makes the bank’s lending products more accessible to entrepreneurs and helps them find suitable financing solutions for their businesses more quickly.
Entrepreneurs can submit an application and explore offers from Ipoteka bank OTP Group on the Tadbircore.uz platform.