“Woman in bussines СА” dasturi doirasida navbatdagi qoʼshma loyiha Mehnat filialida Yakkasaroy va Sergeli filiallari mijozlari uchun
10.08.2023
322
«Ipoteka-bank» АTIB hamda Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki bilan hamkorlikda amalga oshirilayotgan “Woman in bussines CА” dasturi doirasida joriy yilning 8 avgust kuni Mehnat filialida Yakkasaroy va Sergeli filiallari mijozlari boʼlgan ayol tadbirkorlar ishtirokida “Zamonaviy biznesni yuritish yoʼllari” mavzusida seminar-trening boʼlib oʼtdi.

В Мехнатском филиале был осуществлен совместный проект в рамках программы “Woman in business СА” для клиентов Яккасарайского и Сергелинского филиалов
В рамках программы «Woman in Business СA» 8 августа текущего года в Мехнатском филиале прошел семинар-тренинг для женщин-предпринимателей Яккасарайского и Сергелинского филиалов на тему «Способы ведения современного бизнеса».