Markaz OTP Group’ning yangilangan brend dizayniga asosan yaratilgan bo‘lib, u zamonaviy dizayn yechimlari va qulay, funksional muhit bilan ajralib turadi. Bu yerda mijozlar — jismoniy hamda yuridik shaxslar — kredit va depozit mahsulotlarini rasmiylashtirish, maslahat xizmatlaridan foydalanish, shuningdek turli bank amaliyotlarini bajarish imkoniyatiga ega bo‘ladilar.
Ipoteka Bank OTP Group Boshqaruv raisining o‘rinbosari Dmitriy Sapronov ta’kidlaganidek, yangi markazning ishga tushirilishi bankning mijozlarga xizmat ko‘rsatish sifatini oshirishga yo‘naltirilgan uzoq muddatli strategiyasining muhim bo‘lagi hisoblanadi:
«Biz o‘z tarmog‘imizni izchil kengaytirib, mijozlar uchun qulay, zamonaviy va texnologik muhit yaratishga intilyapmiz. Yangi Namangandagi markaz esa Yevropa standartlarini mahalliy ehtiyoj va madaniyat bilan uyg‘unlashtirishning yorqin namunasi bo‘lib xizmat qiladi».
“Yangi Namangan” markazining ochilishi — bu bankning mijozlarga yanada yaqin bo‘lish, ularga yuqori sifatli xizmatlar va zamonaviy moliyaviy yechimlarni taqdim etishga bo‘lgan intilishining navbatdagi isbotidir.

Ipoteka Bank OTP Group открыл новый Центр банковских услуг «Янги Наманган» в Ферганской долине
Наманган, Узбекистан. Ipoteka Bank OTP Group открыл новый Центр банковских услуг «Янги Наманган» в одноимённом районе города Наманган. Новый офис отражает стратегию банка по расширению присутствия в регионах и внедрению современных стандартов обслуживания.
Центр оформлен в обновлённой фирменной стилистике OTP Group и сочетает современный дизайн с функциональным зонированием. Здесь клиенты могут воспользоваться полным спектром банковских услуг — от обслуживания физических и юридических лиц до консультаций и оформления кредитных и депозитных продуктов.
По словам Заместителя Председателя Правления Ipoteka Bank OTP Group Дмитрия Сапронова, открытие нового центра — это часть долгосрочной программы по улучшению клиентского опыта:
«Мы последовательно развиваем сеть и создаём комфортную, технологичную среду для обслуживания клиентов. Новый Центр в Намангане — пример того, как европейские стандарты могут сочетаться с локальными потребностями и культурой региона».
Открытие Центра «Янги Наманган» подтверждает намерение банка быть ближе к клиентам, обеспечивая качественный сервис и доступ к современным финансовым решениям.