Ipoteka bank O‘zbekistondagi rasmiy dilerlar orqali SGeely (Super Geely) avtomobillar xaridini moliyaviy qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan yangi avtokredit dasturini joriy etganini ma’lum qiladi. Ushbu kredit mahsuloti xarid qilishni ishlab chiqilgan. Dastur mijozlarga zamonaviy Geely avtomobillarini qulay, aniq va shaffof moliyalashtirish mexanizmlari asosida xarid qilish imkoniyatini beradi.
SGeely dasturi doirasida ilg‘or texnologiyalar, yuqori darajadagi qulaylik, xavfsizlik hamda energiya samaradorligi kabi innovatsion yechimlarni o‘zida mujassam etgan Geely EX5 EV, EX5 EM-i va Monjaro kabi ommabop va talab yuqori bo‘lgan modellar taklif etilmoqda.
SGeely (Super Geely) avtokreditining asosiy shartlari:
• foiz stavkasi — yillik 0% dan;
• boshlang‘ich to‘lov — 25% dan;
• yuqori kredit miqdori — 480 mln so‘mgacha;
• kredit muddati — 60 oygacha.
Yangi mahsulot zamonaviy texnologiyalar, yuqori darajadagi qulaylik va premium darajadagi dizaynni qadrlaydigan hamda avtomobilni eng maqbul moliyaviy imkoniyatlar bilan xarid qilishni istovchi mijozlar uchun mo‘ljallangan.
SGeely mahsulotining yo‘lga qo‘yilishi avtokreditlash yo‘nalishini kengaytirish borasidagi navbatdagi muhim qadamlardan biridir. Biz mijozlarga zamonaviy avtomobillarning keng tanlovini va raqobatbardosh moliyaviy shartlarni taklif qilishga intilamiz. Asosiy maqsadimiz — avtomobil xaridini yanada qulay, oson va ommabop jarayonga aylantirishdan iborat”, — dedi Ipoteka bank OTP Group’ning avtokreditlash direksiyasi direktori Vitaliy Savin.
Avtokreditlash shartlari haqida batafsil ma’lumotlarni Ipoteka bank OTP Group filiallarida hamda bankning rasmiy veb-saytida olishingiz mumkin.

Ipoteka Bank OTP Group announces the launch of a new auto loan product, SGeely (Super Geely), designed for the purchase of new Geely vehicles from authorized dealers in Uzbekistan. The program enables customers to become owners of modern Geely cars under attractive and transparent financing terms.
Within the SGeely program, customers can choose from popular models such as the Geely EX5 EV, EX5 EM-i, and Monjaro, which combine advanced technologies, a high level of comfort, and innovative solutions in safety and energy efficiency.
Key terms of the SGeely (Super Geely) auto loan:
• Interest rate — from 0% per annum;
• Down payment — from 25%;
• Maximum loan amount — up to UZS 480 million;
• Loan term — up to 60 months.
The new product is aimed at customers who value modern technologies, comfort, and premium design, and who seek to purchase a vehicle on the most favorable financial terms.
“The launch of the SGeely product is another step in the development of auto lending at Ipoteka Bank. We strive to offer our customers a wide selection of modern vehicles and competitive financing terms. Our goal is to make car purchases as convenient and affordable as possible,” said Vitaliy Savin, Director of the Auto Lending Division at Ipoteka Bank OTP Group.
Detailed information about the auto loan terms is available at the branches of Ipoteka Bank OTP Group and on the Bank’s official website.