Oxangaron tumanida yangi "Nurobod" bank xizmatlari markazi oʼz faoliyatini boshladi
Ipoteka-bank tomonidan mijozlarga va aholiga bank xizmatlari koʼrsatishning istiqbolli formatini amaliyotda tadbiq etib kelmoqda. Bugungi kunda joriy etilayotgan bank xizmatlar markazlarining loyihasi avvalo mijozlarning moliyaviy savodxonligini oshirish, oʼzi–oʼziga xizmat koʼrsatish boʼyicha tushuntirishlar berish, ularning bank xizmatlariga boʼlgan ehtiyojlarini oqilona qondirishga qaratilganligi bilan ahamiyatli hisoblanadi.
Аna shunday zamonaviy sharoitlarga ega boʼlgan yangi bank xizmatlari markazlaridan navbatdagisi Toshkent viloyati Oxangaron tumanida isteʼmolchilari hamda mijozlarga sifatli xizmat koʼrsatish maqsadida oʼz faoliyatini boshladi.
Ushbu “Nurobod” bank xizmatlari markazida isteʼmolchilari uchun omonat rasmiylashirish, kredit ajratish, toʼlovlarni qabul qilish, valyuta ayirboshlash va xalqaro pul oʼtkazmalari kabi xizmatlardan foydalanish imkoniyati yoʼlga qoʼyilgan. Shuningdek, markazda isteʼmolchilar 24/7 rejimda ishlovchi bankomatlar xizmatidan ham foydalanishlari mumkin.
Bunday markazlar faoliyati yoʼlga qoʼyilishidan asosiy maqsad, mijozlar va isteʼmolchilarga yanada yaqinroq boʼlishni koʼzlagan holda, ularga doimiy ravishda biznes yuritish va shaxsiy mablagʼlarini toʼgʼri yoʼnaltirishga oid yoʼl-yoʼriq va maslahatlarni berib borishdir.

В Ахангаронском районе начал свою деятельность новый центр банковских услуг «Нурабад».
Ипотека-банк реализует перспективный формат предоставления банковских услуг клиентам и населению. На сегодняшний день реализуемый проект центров банковского обслуживания считается значимым, так как в первую очередь направлен на повышение финансовой грамотности клиентов, предоставление разъяснений по самообслуживанию, рациональное удовлетворение их потребностей в банковских услугах.
Очередной центр банковских услуг начал свою деятельность в Ахангаронском районе Ташкентской области с целью качественного обслуживания своих потребителей и клиентов.
В центре банковских услуг «Нуробад» клиенты могут воспользоваться такими услугами, как оформление депозита, выдача кредита, прием платежей, обмен валюты и международные денежные переводы. Также в центре потребители могут воспользоваться услугой банкоматов, которые работают круглосуточно и без выходных.