“Ipoteka-bank” АTIB boʼsh ish oʼrinlari yarmarkasida.
Joriy yilning 4 fevral kuni Yoshlar ijod saroyida boʼlib oʼtgan navbatdagi “JOB FAIR” boʼsh ish oʼrinlari yarmarkasida “Ipoteka-bank” ATIB faol ishtirok etdi.
Tadbir bevosita “Ipoteka-bank” ATIB xodimlari tarkibini zamon talablariga javob beradigan, chuqur bilim va koʼnikmalarga ega boʼlgan xodimlar bilan toʼldirish, mehnat bozorining professional ishtirokchilarini bank tarkibiga jalb etish boʼyicha zamonaviy bilim va koʼnikmalarga ega boʼlishida muhim zamin boʼlib xizmat qiladi.
Shu bilan birga “Ipoteka-bank” ATIB bir qator tajribali mutaxassislar bilan suhbat oʼtkazish kunini belgiladi. Aytish mumkinki mazkur tadbir “Ipoteka-bank” ATIB brendini mehnat bozorida yanada tanitish uchun muhim qadam boʼldi.

JSCMB “Ipoteka Bank” at the job fair.
JSCMB “Ipoteka Bank” took an active part in the annual job fair, which was held on February 5 this year at the Youth Creativity Palace.
This event served as the basis for replenishing the staff of JSCMB Ipoteka Bank with employees with in-depth knowledge and skills that meet the requirements of the time, obtaining the necessary knowledge and skills to attract professional labor market participants to the bank.
Also, JSCMB Ipoteka Bank scheduled an interview day with several experienced specialists. It should be noted that this event will be an important step for the further presentation of the bank's brand on the labor market.